14
stycznia
2008
- Raz. Trzeba w końcu przerwać to krępujące milczenie, tym bardziej, że nastała ku temu dogodna okazja. Otóż plota wiejska niesie, że Phil Elverum zawita do naszego kraju. I w sumie to olałbym, i czekał na jakieś oficjalne potwierdzenie, ale drugi dzień chodzę pomieszany, tak też się dzielę, co byście nie mieli łatwiej. Rozegrać się to ma w maju, i to w kilku Polskich miastach, więc sprawa wygląda przesłodko. No, jeśli Modest Mouse nie ogłoszą na Openera czy coś, to wizyta Phila zostanie dla mnie wydarzeniem roku.
- Dwa. The Gutter Twins, czyli duet Dulli - Lanegan, który zapowidział swój album Saturnalia na marzec, udostępnił już dwa utwory na swoim myspace. Szczerze, to wyszło jakaś hybryda starego Afghan Whigs z hard rockowym niczym. Nie podoba mi się, zostaje mieć nadzieję, że LP będzie dużo lepszy.
- Trzy. Obok w sidebarze pojawiły się linkacze, proszę się nie obrażać jeśli nie ma Cię tutaj, a masz gdzieś u siebie złoty link do tego bloga, wszystko ustawiałem wg. statystyk adresów skąd się do mnie klika. W komentarzach można zgłaszać pretensję i ew. jakieś wymiany linków zostaną rozpatrzone.


Komentarze do wpisu "Na Marginesie #3":
1
marr napisał(a):
jaaa elverum i pj harvey jeszcze!
GT brzmi nie za bardzo ;/
14 stycznia 2008, 20:39:06
2
Prymas napisał(a):
Zastanawiałem się, czemu skasowałeś wspis „Psychedelic Horseshit – Magic Flowers Droned”. Był całkiem fajny (należałem do tych spryciarzy, co otrzymali go w całości przez kanał RSS). :p
14 stycznia 2008, 20:41:39
3
Cici napisał(a):
Ja się zastanawiałem, dlaczego usunąłeś wpis i shoegaze, jeśli już o tym mowa (był kiedyś taki, not? Nic nie pomyliłem?).
Co do GT: gothic hard rock, o rany :o W sumie nie brzmi tragicznie, całkiem słuchalnie, ale to chyba nie to ;x
14 stycznia 2008, 21:08:18
4
Łukasz Warna-Wiesławski napisał(a):
Wpis o shogaze’ie poleciał, bo parę osób wytknęło jego niski poziom :P
15 stycznia 2008, 23:31:31
5
Gamiks napisał(a):
dorobiłem się adwokata, nieźle
15 stycznia 2008, 23:50:59
6
Łukasz Warna-Wiesławski napisał(a):
A tak się kręciłem po sieci zamiast się uczyć i stwierdziłem, że napiszę sobie komcia z błędem ortograficznym.
15 stycznia 2008, 23:52:15
7
jacc napisał(a):
ba, adwokata z najbardziej wplywowego polskiego bloga muzycznego. to nie przelewki
15 stycznia 2008, 23:58:47
Dodaj komentarz: